خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / خرید فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی سبد میوه

خرید فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی سبد میوه

به نظر شما سبد میوه با دستگاه تزریق پلاستیک دارای چه مشخصاتی تولید می گردد؟ دستگاه تزریق پلاستیک چینی دست دوم در چه تناژی توسط شرکت راد ماشین خرید و فروش می شود؟ چگونه می توانید انواع دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم خود را به فروش برسانید؟

سبد میوه یکی از محصولات مهم و پر مصرفی است که با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک تولید می گردد. سبد میوه را معمولا با وزن محصولی که در خود جای می دهد معرفی می کنند. بعنوان مثال گفته می شود سبد ۴ کیلویی و یا ۸ کیلویی و همچنین سبد ۱۴ و ۱۸ کیلویی.

اما خود سبد میوه وزن و ابعاد مشخصی دارد که در تعیین دستگاه تزریق پلاستیک مناسب برای تولید آن موثر می باشند. معمولا برای تولید سبد های کوچک دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن و برای تولید سبد های بزرگ دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰ تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

همانگونه که بیان شد دستگاه های تزریق پلاستیک مناسب برای تولید انواع سبد میوه عبارت اند از دستگاه های ۴۰۰، ۳۸۰، ۳۲۰ تن و م دستگاه های با قدرت گیره کمی بالا و یا پایین تر. از آنجایی که سبد میوه معمولا با مواد آسیاب شده و درجه چندم تولید می گردد، دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه معمولا سریعتر از دستگاه های مشابهی که برای تولید محصولات دیگر بکار می روند، مستحلک می گردد.

از این رو معمولا دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه پس از چند سال کار در واحد تزریق دچار مشکلاتی می گردد. در این حالت می توان با تعویض سیلندر ماردون این مشکلات را به کلی و یا تا حدی رفع نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم

در ایران خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم رونق قابل توجهی دارد. یکی از دلایل این امر ارزان قیمت بودن دستگاه تزریق پلاستیک کارکرده در مقایسه با ماشین آلات نو می باشد. اما همانگونه که در سرتیتر بالا بیان شد، برخی از انواع دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی که معمولا به منظور تولید سبد میوه مورد استفاده قرار می گیرند، از نظر سیلندر ماردون و سایر بخش های واحد تزریق دچار مشکل هستند. از این رو می بایست دستگاه قبل از خرید بررسی شده و صحت عملکرد آن مورد آزمایش قرار گیرد.

دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی

کیفیت انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی سبب شده است که خرید و فروش نمونه های دست دوم آن ها در مقایسه با انواع دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی کارکرده بیشتر مورد توجه و اقبال قرار گیرد. از این رو و با توجه به مواردی که در مورد امکان خرابی دستگاه تزریق پلاستیک کارکرده بیان شد، شرکت راد ماشین به خرید و فروش دستگاه های تزریق پلاستیک دست دوم چینی سالم می پردازد.

کارشناسان ما با بررسی کیفیت و صحت عملکرد انواع دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی آن ها را خرید نموده و به آن دسته از مشتریان خود که در پی خرید دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی هستند، به فروش می رساند. از این رو اگر شما در پی فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم خود هستید، برای یافتن مشتری مناسب می توانید از طریق راه های ارتباطی راد ماشین تصاویر و مشخصات ماشین خود را برای ما ارسال کنید تا در صورت تایید نسبت به فروش آن اقدام گردد.

 

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه دست دوم

انواع دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن، دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰ تن و دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن چینی با برند های مختلف بصورت دست دوم برای تولید انواع سبد میوه توسط این شرکت خرید و فروش می گردد. جهت کسب اطلاعات در مورد دستگاه های موجود می تمانید با اما تماس بگیرید.

لیست قیمت دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم

در حال حاضر تعدادی دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم توسط راد ماشین به فروش می رسند که لیست آن ها را می توانید در مقاله فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که این لیست ممکن است دچار تغییرات گردد.

خرید دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی

راد ماشین با توجه به نیاز مشتریان خود تمایل به خرید انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی دست دوم دارد. از این رو در صورت اینکه شما فروشنده دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم سالم در تناژ گیره مختلف هستید با ما ارتباط برقرار نمایید. لازم به ذکر است برند هایی نظیر هایتین، بورچ (پولاد)، هایتا سینگر، ان بی ام و دیگر برند های معتبر و معروف چینی مد نظر هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی radmachine

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی 200 تن

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی در ایران و کشور های خارجی با قیمت مناسب …